Renovujte svůj systém osvětlení

Nepřemýšlejte o ničem jiném při pohledu nad ročním vyúčtováním za elektrickou energií, než o tom, jak tuto nepříznivou situaci změnit. A neříkejte, že to nejde. Přece nebudete platit nedoplatky každý rok! Nebraňte se pořídit úsporné žárovky a zářivky! Vyplatí se Vám jejich pořízení!

světlo úsporné

Věřte běžné praxi!
I když se Vám to zdá jakkoliv podivné, vezměte rozum do hrsti.

  • Nenechte se odradit tím, že pořizovací cena úsporného osvětlení má docela jiné grády, než klasické osvětlení.
  • Věřte, že klasické žárovky jsou zastaralé a vysávají Váš rodinný rozpočet.
  • Nerozčilujte se, když někdo z rodiny zapomene někde zhasnout.
  • Neseďte doma po večerech ve světle svíček.
  • Nečekejte na první zažehnutí žárovky na nejkrajnější počátek tmy. Šero našemu zraku dobře nedělá!

Najděte a uskutečněte v co nejkratší době variantu úsporných zářivek, které Vašemu domovu uleví na provozních nákladech! I když spočítáte pořizovací náklady a spotřebu za měsíc, nebo za rok, budete jen nevěřícně zírat na ta skvělá čísla, která se objeví na Vašem kalkulátoru! Můžete to přepočítávat ze všech stran, a přesto se dostanete vždycky k výsledku, kterému se nedá ani uvěřit!
Když opravdu stále nevěříte, zeptejte se známých, nebo kolegů v práci, jak to mají se spotřebou elektrické energie. Zjistíte, že jste mezi posledními, kteří si svítí klasickými žárovkami. Vždyť nemusíte nakoupit všechny úsporné zářivky, nebo žárovky najednou. Nakupte je zatím jen do frekventovaných úseků domácnosti. I tak se budete podivovat nad tím, jak Vám za rok bude poskytovatel snižovat měsíční zálohy pro příští období! Protože konečně budete mít přeplatek!

lampy

Začnete hned
Nečekejte na nic a začněte s obnovou světelného parku https://www.zamek-slatinany.cz/cs/o-zamku/zamecky-park ve Vaší domácnosti! Čím dřív, tím lépe. Sviťte si zářivkami, které mají nižší výkon, vyšší životnost a stejný světelný tok, jako měly ty staré. Vyplatí se Vám to.