Dětský pokoj pro kluka

Již dávno už je vše jiné. Už neplatí to, co platilo dříve. O čem že je řeč? Právě o tom, že k holčičkám už se nehodí jen růžová a ke klukům jen modrá. Takhle to fungovalo pouze dříve. Dnešní doba je ale již někde jinde.

Pokud zrovna zařizujete dětský pokoj pro kluka , pak věříme, že si nejspíše nevíte rady. Možná také proto jste našli náš dnešní článek, kde doufáte, že při jeho čtění seženete nějakou tu inspiraci. Pokud je tomu tak, pak vás rozhodně mile potěšíme.
dětské hračky

Při zařizování dětského pokoje pro kluka je nejlepší, pokud si vaše dítko přeje být nějakou postavou, nebo má nějakou postavu alespoň rád. Může se jednat o akčního hrdinu, jako je například Superman či Spiderman apod. Rozhodně mu uděláte velkou radost tím, pokud pokoj superhrdinou vyzdobíte. Je ale potřeba se toho nebát.

Jestliže se třeba rozhodnete pokoj udělat v námořnickém stylu, pak se určitě nebojte upevnit na strop sítě a nad postel umístit záchranný kruh. Dá se toho vymyslet spoustu.

Určitě se nebojte experimentovat i s tmavšími barvami. Může se jednat o kombinaci koberce a nábytku. Vhodné je, pokud například jednu stěnu vytvoříte jako křídovou tabuli. Něco takového se totiž velmi často nevidí, takže můžete být originální. Myslete ale na to, že pokud se rozhodnete pro tmavší základ, je potřeba pokoj poté rozzářit světlými barvami. Ideální jsou světlé hračky. Jestli je něco, co by rozhodně nemělo chybět, pak polštáře ve tvaru fotbalového míče.

Nechce se vám pokrývat celý pokoj kobercem? Pak určitě nemusíte. Stačí pouze malá část a to nejlépe u postele nebo na místě, kde si dítě nejvíce hraje. Dobrým nápadem je vytvoření hracího koutku. Může se zde naučit malovat nebo dokonce stolovat.
chlapecký traktor

Jestliže se vašemu synovi líbí modrá barva, proč ji nepoužít alespoň na jednu stěnu? Pokud k ní dodáte nábytek, který bude světlejší barvy, pak rozhodně nešlápnete vedle. Jestliže je ale zastáncem stěn bílých, pak můžete naopak pořídit doplňky v modré barvě.

Nejdůležitější je, aby se dítě ve svém pokoji cítilo co nejlépe. Právě na tohle je potřeba myslet již na samém začátku.